Apmokėjus už prekes, jas galite atsiimti Jums patogiu būdu – mūsų parduotuvėje arba pristatysime Jums per DPD kurjerį.

Jei prekių sandėlyje nebus, jos bus pristatytos per individualiai su Jumis sutartą laiką. Paprastai užsakymai iš Europos gamintojų pristatomi per 5-30 darbo dienas.

Visus mūsų internetinėje parduotuvėje pirktus šviestuvus pristatysime už nurodytą mokestį apmokėjimo metu. Lietuvos teritorijoje per kurjerių tarnybą pristatome per 2-5 darbo dienas nuo apmokėjimo datos. Pristatymas į Kuršių Neriją kainuoja 8,69 eurai (su PVM).

Siuntos pristatymo metu Pirkėjas ar Pirkėjo atstovas privalo kartu su transporto įmonės atstovu patikrinti siuntos pakuotės būklę, prekių kiekį ir kokybę.

Nustačius siuntos pakuotės pažeidimą, prekių kiekio, kokybės, asortimento neatitikimą (-us), Pirkėjas ar Pirkėjo atstovas siuntos privalo nepriimti. Tokiu atveju transporto įmonės atstovas kartu su Pirkėju ar Pirkėjo atstovu užpildo specialų siuntų patikrinimo aktą, kuriame nurodo rastus pažeidimus.

Pirkėjui ar Pirkėjo atstovui priėmus siuntą ir pasirašius transporto įmonės atstovo pateiktame duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime be pastabų, laikoma, kad prekės pristatytos nepažeistoje siuntos pakuotėje, prekių kiekis, kokybė, asortimentas atitinka pirkimo ir pardavimo sutarties sąlygas, papildomos paslaugos, nurodytos duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime, tinkamai atliktos, jei neįrodoma priešingai.